Počet položek: 0 0,- CZK

Balldo Starter Set Steel

kliknutím zvětšíte
Balldo Starter Set Steel
Balldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set Steel
ks
Kód:P23438
Cena s DPH : 2 395,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Objevte zcela nový způsob průniku se značkou Balldo! Díky této startovací sadě je možné proniknout do partnera koulema. Tvůrce této značky Jerry Davis provedl rozsáhlý výzkum různých možností v této oblasti: koneckonců šourek ve skutečnosti většina lidí při pronikání nepoužívá. Ale představte si, že by to bylo možné a inovativním způsobem? Upřímně, to by chtěl zažít každý muž?

Jak to funguje?

Startovací sada se skládá ze 3 částí: 1 zástrčky a 2 kroužků. Vše vyrobeno z měkkého a pružného silikonu pro pohodlné nošení.

Krok 1

Krok 2

Krok 3

1. začněte oholením šourku a aplikujte hodně lubrikantu na vodní bázi. 2. natáhněte kužel tak daleko, jak je to nutné, a jemně jej posuňte přes šourek (tj. ne přes penis). 3. se 2 kroužky navíc vytvoříte větší stabilitu: to může být nezbytné, pokud má váš šourek více kůže. Natáhněte kroužek a nasuňte jej přes zástrčku.

Horní část zátky je pevná a poskytuje řízený pohyb a řízení během pronikání. Tímto způsobem si zachováte úplnou kontrolu a vy nebo váš partner můžete současně stimulovat penis nebo jinou erotogenní zónu.

Sada Balldo dává zcela nový význam společnému zkoumání a experimentování! Dobře promyšlený design usnadňuje použití a nemůžete udělat chybu.

Je také možné zakoupit další prsteny pro vaše vlastní dokonalé padnutí.

Rozměry: Celková délka zástrčky je 110 mm. Maximální vnější rozměr je 50 mm. Vnější průměr prstenu je 50 mm a vnitřní průměr je navržen 30 mm. Šířka prstenu je 10 mm.

Po použití vyčistěte všechny součásti čisticím prostředkem na hračky nebo jemným antibakteriálním mýdlem a vlažnou vodou. Skladujte je na bezprašném místě.

Dávejte pozor, abyste nepřekročili své fyzické limity. Nenoste Balldo příliš dlouho, když cítíte bolest. Bolest je varovným signálem vašeho těla. Pokud vaše varlata zmodrají nebo je vám zima, doporučujeme Balldo okamžitě sundat.

Super měkký komfort

Kuličky jsou citlivé! Super elastický horní kroužek se otevírá a obléká si koule jako spodní prádlo.

Patentované vnitřní jádro

Naše patentované vnitřní jádro udržuje boční nohy pevné pro tlačení, ale stále umožňuje, aby se horní kroužek široce roztáhl pro snadné nasazování.

Nikdy neztraťte erekci míče!

Přes Balldo™ jsou nataženy distanční kroužky, které promění vaše koule ve váš druhý penis, který nikdy nezměkne!

 

© masturbatory.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace