Počet položek: 0 0,- CZK

Dildo King Cock 6 Cock - Pipedream

kliknutím zvětšíte
Dildo King Cock 6 Cock - Pipedream
Dildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - PipedreamDildo King Cock 6 Cock - Pipedream
ks
Kód:P23102
Cena s DPH : 676,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Ne všechny penisy si jsou rovny… King Cock Uncut je králem mezi penisy bez obřízky. Pohybovací předkožka, která se pohybuje jako ta pravá - takový je ultra realistický požitek s králem King Cock Uncut.

Penis včetně předkožky jsou ručně vyrobeny, aby ti dopřály nepopsatelně uspokojující stimulaci. Stahovací předkožka se po aplikování lubrikačního gelu chová úplně stejně jako na neobřezaném živém penisu. Použitím unikátní technologie s dvojí hustotou Slide-Skin se podařilo vytvořit světově první dildo s vlastní předkožkou. Při vytáření se dbalo na každý detail, aby ti King Cock Uncut dopřál uspokojující pocit, který ti nedá žádný jiný penis na světě.

Všechny prvnotřídní dilda King Cock Uncut se vyrábí v nejlepších továrnách na světě. Každý kousek je odborně a s důkladem dotažen k dokonalosti kladoucí důraz na detail.

Celé tělo přetahovacího dilda King Cock Uncut má příjemný ultra realistický pocit. Jeho silná přísavka se postará o jen ty nejlepší zážitky. Díký své rozšířené základně skvěle drží na jakémkoliv hladkém povrchu a pevně drží i ve strap-on harnessech!

Před použitím:

  • Vždy použijte lubrikační gel před stáhnutím předkožky na ultra realistickém dildu King Cock Uncut. Součástí jsou ZDARMA vzorky lubrikantu Moist Body Lotion a čističe Refresh Toy Cleaner v jejich exkluzivních znovupoužitelných aplikátorech.
  • Zasuňte aplikátor mezi předkožku a dildo a naneste malé množství lubrikačního gelu. Ujistěte se, že je pod předkožkou dostatek lubrikantu, aby šla bez problému přetáhnout.
  • Nyní je vše připraveno a předkožka King Cock Uncut by měla jít lehce přetáhnout nahoru a dolů, vytvářející unikátní požitek!

Tip - kvůli unikátní povaze produktu je třeba dbát zřetel na čištění předkožky. K čištění slouží čistič Refresh Toy Cleaner s dlouhou špičkou. Je zapotřebí důkladně vyčistit prosto uvnitř předkožky teplou vodou a čističem.

Instrukce k čištění King Cock Uncut:

  • Oddělte dildo od předkožky. Přetažení od spodní strany dojde k oddělení obou částí.
  • Obě části důkladně umyjte pod proudem teplé vody.
  • Aplikujte Refresh Toy Cleaner a nechte obě části pořádně proschnout. Před použitím nasaďte zpět předkožku na dildo.
  • Použijte Moist Body Lotion na špičku dilda, částečně nasaďte předkožku zbytek přetáhněte na dildo.

Ultra realistická, přetáhnutelná předkožka… JAKO OPRAVDOVÝ PENIS BEZ OBŘÍZKY.

© masturbatory.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace