Počet položek: 0 0,- CZK

Lovense Flexer Insertable Dual Panty

kliknutím zvětšíte
Lovense Flexer Insertable Dual Panty
Lovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual PantyLovense Flexer Insertable Dual Panty
ks
Kód:P23316
Cena s DPH : 3 495,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

❤️ BUTTERFLY VIBRATOR 3 V 1: LOVENSE Flexer je dobíjecí Bluetooth motýlí vibrátor. Ergonomický zakřivený design se přizpůsobí vašemu tělu, udrží jej na místě a snadno nevyklouzává. Flexer je nejen výkonný vibrátor klitorisu, ale funguje také jako stimulátor bodu G. Napodobujete kroucení lidských prstů a zároveň stimulujete své tři sladké body (bod C, bod G a vagínu) a cítíte se lépe než skutečný člověk.

❤️ OVLÁDÁNÍ VZDÁLENOU APLIKACÍ: Páry na dlouhé vzdálenosti se mohou obávat, že náklonnost zmizí, když jsou od sebe. Lovense Flexer Bluetooth vibrato) je tu, aby vám pomohl! Použijte aplikaci Lovese Remote pro ovládání hračky v reálném čase! Pomocí funkce videohovoru můžete vidět svého milence, slyšet jeho sténání a zapomenout na vzdálenost (při budování intimity). Samozřejmě, pokud se nudíte sami doma, zabavit se je také dobrá volba!

❤️STABILNÍ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH: Vibrátor Flexer udržuje stabilní připojení k aplikaci Bluetooth a je kompatibilní s iOS a Android, Mac a Windows PC (Windows PC vyžaduje pro připojení Lovense USB Bluetooth Adapter). Po připojení k aplikaci Lovese Remote se motýlkový vibrátor Flexer může nejen synchronizovat s hudbou a zvukem, ale také vás probudit pomocí funkce budíku! Další vzrušující způsoby hraní čekají, až objevíte!

❤️ PŘIZPŮSOBITELNÉ VIBRACE: Vibrátor Flexer nabízí 3 úrovně vibrací - nízké vibrace pro jemné hlazení, střední vibrace pro další stimulaci a vysoké vibrace pro intenzivní orgasmy. Dokáže uložit až 10 vibračních vzorů. Vytvořte si vlastní, naprogramujte je do své sexuální hračky nebo prozkoumejte naši knihovnu, která obsahuje více než 100 000+ jedinečných vibrací! Flexer vás překvapí!

❤️JEDNOROČNÍ ZÁRUKA: Všechny produkty Lovese jsou 100% bezpečné a mají certifikaci CE, která odpovídá normám EU. Bezpečnost a soukromí zákazníků klademe na prioritu. Výrobek neobsahuje látky poškozující tělo a je zasílán v diskrétním balení. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem/zprávou.

© masturbatory.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace